Newsletter

Dodatkowe materiały

Sonda

Czy twoim zdaniem współpraca nauka- przemysł (biznes) jest dostatecznie rozwinięta w naszym regionie ?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Kalendarz

<< Wrzesień 2020 >>
P
W
Ś
C
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

KONCERT CHARYTATYWNY 16-02-2011

Zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 16 lutego o godz. 18.00 w auli Wyższej Szkoły Administracji, na ul. Frycza Modrzewskiego 12.

 

Akcja charytatywna organizowana jest przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 16 w Bielsku-Białej na rzecz ciężko chorego na serce piętnastomiesięcznego Olafa Noszki. Dziecko od momentu urodzenia nie opuściło jeszcze szpitala. Ma tylko połowę serca i przeszło już 8 poważnych operacji. Czeka je seria kolejnych. Każdy dzień utrzymywania Olafa przy życiu, przez specjalistyczną aparaturę, to ogromny wydatek. Sytuacja rodziny jest bardzo trudna.

 

Sytuacja dziecka jest dokładnie opisana na jego stronie: http://www.olafnoszka.pl , a działania na stronie szkoły: http://www.gim16bielsko.comoj.com

Pomysł organizacji akcji wyszedł od uczniów szkoły, którzy zwrócili się do mediów (prasy, radia, TV), instytucji rządowych, samorządowych i powiatowych, oraz prywatnych firm o wsparcie dla Olafa.

 

Patronat nad imprezą objęli m. in.: Prezydent Bielska-Białej Pan Jacek Krywult, Pani Małgorzata Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego.

 

Na koncercie wystąpi m.in.: Zespół „Dzień Dobry”, podczas koncertu będzie przeprowadzona aukcja charytatywna prac plastycznych artystów profesjonalnych, specjalnych kolekcji znaczków i inne.

 

Bilety wstępu na koncert rozprowadzane są w formie cegiełek (30zł, 50zł). Cegiełki dostępne są w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu (II piętro) oraz pod adresem e-mail: su.gim16@gmail.com

 

Zachęcamy do wsparcia tej akcji.

Galeria

partnerzy projektu

Projekt „Akademia Przedsiębiorczości Klastra NTHills” jest współfinansowany ze środków
Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
http://www.efs.gov.pl

Polityka prywatności
Wykonanie WizjaNet