Newsletter

Dodatkowe materiały

Sonda

Czy twoim zdaniem współpraca nauka- przemysł (biznes) jest dostatecznie rozwinięta w naszym regionie ?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Kalendarz

<< Wrzesień 2020 >>
P
W
Ś
C
P
S
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

XII Targi Pracy

Zapraszamy na XII Targi Pracy Czterdziestu pracodawców z Podbeskidzia, przede wszystkim wiodących firm regionu, szuka pracowników. Swoje oferty zaprezentuje w czwartek 18 listopada podczas kolejnej edycji Beskidzkiego Forum Pracy, na które zaprasza wszystkich Biuro Karier ATH.


Jak informuje Magdalena Frycz z Biura Karier ATH podobnie, jak w poprzednich edycjach, w holu na I piętrze głównego budynku Akademii na Błoniach, swoje stoiska zaprezentuje 40 firm. – Pracodawcy zgłosili się do nas z dużym wyprzedzeniem, aby zarezerwować zawczasu miejsce na stoisko. To oznacza, że przedsiębiorcy poszukują pracowników, a więc rynek pracy w naszym regionie staje się coraz bardziej chłonny – dodaje.
Przygotowywane przez Biuro Karier ATH Beskidzkie Forum Pracy to jedyne w regionie tego rodzaju przedsięwzięcie, mające charakter giełdy ofert pracy, połączonej z prezentacją samych pracodawców. Impreza od początku adresowana była nie tylko do studentów, ale do wszystkich osób poszukujących pracy w kraju lub za granicą. – Udział w targach pozwoli na wypracowanie własnego obrazu regionalnego rynku pracy i zapoznanie się z najnowszymi trendami w zatrudnieniu – dodaje Frycz.
Targi w czwartek 18 listopada rozpoczną się o godz. 10 od uroczystego powitania gości przez rektora Akademii prof. ATH dr. hab. inż. Ryszarda Barcika, potrwają do godz. 15. Udział w targach jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Karier: www.biurokarier.ath.bielsko.pl , telefon: 33 827 94 19. (Łu)

Galeria

partnerzy projektu

Projekt „Akademia Przedsiębiorczości Klastra NTHills” jest współfinansowany ze środków
Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
http://www.efs.gov.pl

Polityka prywatności
Wykonanie WizjaNet